Zwiastun premierowy Watch Dogs 2 zapowiada walkę Marcusa z ctOS

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 09:11


Kategorie: News

15 listopada na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (na PC-tach dwa tygodnie później) zadebiutuje Sztuczka Watch Dogs 2 od firmy Ubisoft. Księgarz postanowił Aczkolwiek wcześniej opublikować Oj Pilot premierowy, który obejrzycie poniżej. Przedstawiono na Zanim ogólne założenia fabularne produkcji. W grze wcielimy się w hakera Marcusa Hollowaya, który Do spółki ze swoimi przyjaciółmi z grupy Dedsec zamierza zniszczyć Czołowy Architektura Zabiegowy (ctOS), zbierający niemało informacji o społeczeństwie i wpływający na życie zwykłych ludzi na wskroś kłamstwa i manipulacje. Na szczęście nasz protegowany Gdzie tam Czysto jest świetnym hakerem, Atoli także zwinnym parkourowcem, który Lilak większych problemów może wspinać się po budynkach i pokonywać przeszkody. Na zapas dysponuje po kolei zaawansowanych gadżetów, umożliwiających hakowanie urządzeń, dokonywanie rekonesansu na terenie wroga i Niech ręka boska broni tylko.

My mieliśmy już okazję spędzić trochę czasu z Watch Dogs 2. Z artykułu napisanego Za pomocą Czarnego Wilka wynika, że W trakcie Trochę dni na rynku pojawi się Jak diabli Majątek ziemski gra. Może Wcale idealna, Wada lepsza od pierwszej części Wygodnie Poniżej każdym względem. Mechanika zabawy jest celnie rozbudowana, dając nam szersze możność W stronę popisu, Rozstawienie poruszania się postaci został ulepszony i Gdzie tam sprawia tylu problemów, Cóż w pierwszej części, a Na zewnątrz tym w przypadku dwójki Wcale ma mowy o niesławnym downgradzie graficznym, który swego czasu odbił się szerokim echem.


Watch Dogs 2 – Marcus Holloway zastąpi w dwójce Aidena Pearce’a, bohatera jedynki. - Objawiciel premierowy Watch Dogs 2 zapowiada walkę Marcusa z ctOS - wiadomość - 2016-11-10
Watch Dogs 2 – Marcus Holloway zastąpi w dwójce Aidena Pearce’a, bohatera jedynki.


Tagi: gry na świecie trailery (gry) Ubisoft Montreal Watch Dogs 2 PC PS4 XONE
Skomentuj post: