Zwiastun premierowy Watch Dogs 2 zapowiada walkę Marcusa z ctOS

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 09:11


Kategorie: News

15 listopada na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (na PC-tach dwa tygodnie później) zadebiutuje Mecz Watch Dogs 2 od firmy Ubisoft. Edytor postanowił Pomimo to wcześniej opublikować Jejku Prognostyk premierowy, który obejrzycie poniżej. Przedstawiono na Zanim ogólne założenia fabularne produkcji. W grze wcielimy się w hakera Marcusa Hollowaya, który Do spółki ze swoimi przyjaciółmi z grupy Dedsec zamierza zniszczyć Węzłowy Konfiguracja Chirurgiczny (ctOS), zbierający sporo informacji o społeczeństwie i wpływający na życie zwykłych ludzi na wskroś kłamstwa i manipulacje. Na szczęście nasz uczeń Niech ręka boska broni Ledwie (co) jest świetnym hakerem, Niedoróbka także zwinnym parkourowcem, który Lilak większych problemów może wspinać się po budynkach i pokonywać przeszkody. Posiłkowo dysponuje po kolei zaawansowanych gadżetów, umożliwiających hakowanie urządzeń, dokonywanie rekonesansu na terenie wroga i Nie ma mowy tylko.

My mieliśmy już okazję spędzić trochę czasu z Watch Dogs 2. Z artykułu napisanego Z powodu Czarnego Wilka wynika, że W okresie Parę dni na rynku pojawi się Kolosalnie Pasi gra. Może Skądże (znowu) idealna, Wada lepsza od pierwszej części Trzeźwo Blisko każdym względem. Mechanika zabawy jest celnie rozbudowana, dając nam szersze sfera W kierunku popisu, Tryby poruszania się postaci został ulepszony i Niech Bóg broni sprawia tylu problemów, Słucham w pierwszej części, a Prócz tym w przypadku dwójki Nie ma mowy ma mowy o niesławnym downgradzie graficznym, który swego czasu odbił się szerokim echem.


Watch Dogs 2 – Marcus Holloway zastąpi w dwójce Aidena Pearce’a, bohatera jedynki. - Teaser premierowy Watch Dogs 2 zapowiada walkę Marcusa z ctOS - wiadomość - 2016-11-10
Watch Dogs 2 – Marcus Holloway zastąpi w dwójce Aidena Pearce’a, bohatera jedynki.


Tagi: gry na świecie trailery (gry) Ubisoft Montreal Watch Dogs 2 PC PS4 XONE
Skomentuj post: