Porównanie grafiki w Assassin's Creed: The Ezio Collection

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 08:11


Kategorie: Newsy

Jednego Ezio odmówić Takiego można, Bezsprzecznie zadaje więcej szyku niż Altair. - Porównanie grafiki w Assassin's Creed: The Ezio Collection - wiadomość - 2016-11-10
Jednego Ezio odmówić Niech ręka boska broni można, Definitywnie zadaje więcej szyku niż Altair.

Na ostatniej prostej przed przyszłotygodniową premierą Przedsiębiorstwo Ubisoft postanowiła podzielić się z graczami materiałem wideo, porównującym grafikę Assassin's Creed: The Ezio Collection na PlayStation 4 z oryginalnymi wydaniami przeznaczonymi na konsole poprzedniej generacji. Przypomnieć należy, że zbiór Ów zawrze wszystkie tytuły z Ezio Auditore w roli głównej, czyli: Assassin's Creed II, Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed: Revelations. Produkcje zostaną wzbogacone o wszystkie DLC i skórki, Jednakże Gdzie tam doczekamy się powrotu trybu dla Niejeden graczy.

Wedle naszych poprzednich informacji, twórcy podnieśli rozdzielczość wszystkich trzech produktów Na natywnego 1080p, choć Nieprzerwanie pogramy Zaledwie w 30 klatkach na sekundę. Oto Skoro gry prezentują się w nowej szacie:

Zmiany Na całego są widoczne, zwłaszcza w przypadku Assassin’s Creed II. Wydaje się on mniej nijaki (wyraźnie ograniczono „mleczny” sączek na ekranie), tekstury są dużo ostrzejsze, wyświetlacz Niech Bóg broni „rwie” się już, a sceptycyzm rysowania obiektów jest Odrobinę większy. Nieoświetlone ściany budynków przestały też być pretensjonalnie jasne. Żywsze kolorki są też widoczne w pozostałych grach z pakietu, Choć one poprawione zostały dużo mniej spektakularnie.

Premiera Assassin's Creed: The Ezio Collection odbędzie się 17 listopada 2016 roku, w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4. Zbiór będzie dostępny zarówno w dystrybucji cyfrowej, Kiedy i na sklepowych półkach.


Tagi: gry na świecie Assassin's Creed: The Ezio Collection grafika porównanie graficzne remake / remaster / reedycja HD Ubisoft PS4 XONE
Skomentuj post: