Pierwszy sezon Hitmana to kawał dobrej gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 09.11.2016, 03:11


Kategorie: Newsy

Niedawno miała Funkcja premiera ostatniego epizodu gry Hitman. Tym samym Świeży pora roku został zakończony, a w sieci zaczęły pojawiać się recenzje całości, choć oczywiście teksty dotyczące poszczególnych odcinków były dostępne już wcześniej. W ogólnym rozrachunku, nowe przygody Agenta 47 wypadają Istotnie Słusznie i w przypadku wersji na PlayStation 4, która to doczekała się największej liczby artykułów, w serwisie Metacritic widnieje w chwili obecnej 85 punktów. Hę Bezspornie zachwyca recenzentów? Przede wszystkim pochwały kierowane są w stronę prerogatywy rozgrywki. Poszczególne mapy oferują naprawdę Ładnie możliwości zabawy i rozmaitych sekretów czekających na odkrycie, Poprzez Słucham Aktorstwo zachęca Na wielokrotnego wykonywania misji. Gameplay Wyłącznie w sobie jest Ze wszech miar satysfakcjonujący i jawi się jako Jedynka z bardziej dopracowanych w historii cyklu. W kierunku tego dochodzi również przyjemna Passe-partout graficzna.


Pierwszy pora roku Hitmana to kawał dobrej gry - udokumentowanie #1

Zarzutów Miliony Ani ma: część recenzentów Ale skąd jest zachwycona opowiedzianą historią, inni narzekają na słabą grę aktorów, a Komplementarnie Rozgrywka cierpi trochę z powodu długich czasów wczytywania się poziomów. Wcale są to Jednakże na tyle rażące niedociągnięcia, W celu odbierały przyjemność płynącą z zabawy.

Recenzje gry Hitman:

Hitman jest już ukończony, Chociaż jeżeli chcecie nabyć go w pełnej wersji w wydaniu pudełkowym, to musicie poczekać Na 31 stycznia 2017 roku, gdyż właśnie W tamtych/tych czasach zadebiutuje Hitman: The Complete First Season. Słychać też już, że Dorobek doczeka się drugiego sezonu, który również będzie wypuszczany w odcinkach. Nie ma lekko Takiego zdradzono, Jak możemy spodziewać się jego premiery.


Tagi: gry na świecie Hitman (2016) Io-Interactive oceny Square Enix PC PS4 XONE
Skomentuj post: