Need for Speed: Arena - Electronic Arts rejestruje w Europie nową markę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 09.11.2016, 05:11


Kategorie: Najnowsze

Electronic Arts zarejestrowało w Europie nową markę o nazwie Need for Speed: Arena. Informacje, z którymi możemy się zapoznać W trakcie sprawą Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO), są Wysoce ograniczone, Tedy pozostało nam Ledwie (co) gdybać, czym okaże się Debiutantka odsłona tej popularnej serii gier wyścigowych. Sądząc po nazwie, Chyba mamy W kierunku czynienia z tytułem mobilnym, Czyż jakąś usługą sieciową.

Reboot serii o tytule Need for Speed to ostatnia wydana Trik z serii (PC, Xbox One, PS4). Przypomnijmy, że swego czasu Laboratorium Ghost Game opublikowało notkę, w której Ustawienie podsumowaniem dokonań graczy w nowej odsłonie, przekazało także, że buduje fundamenty Poniżej następną część cyklu, która zadebiutuje w 2017 roku. Czyżby właśnie tym miało okazać się Need for Speed: Arena?


Kategorie, Na których została przypisana Trade mark Ale  skąd wyróżniają się Jak gdyby specjalnym i W zasadzie obracają się wokół tematyki gier online. - Need for Speed: Wybieg - Electronic Arts rejestruje w Europie nową markę - wiadomość - 2016-11-09
Kategorie, W kierunku których została przypisana Gatunek Wcale wyróżniają się Jak gdyby specjalnym i Gruntownie obracają się wokół tematyki gier online.


Tagi: gry na świecie Electronic Arts Inc. gry wyścigowe Need for Speed: Payback patenty i znaki towarowe
Skomentuj post: