Kolejne Metro jednak nie ukaże się w przyszłym roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Wczoraj nad ranem dowiedzieliśmy się, że Pracownia 4A Games ma w planach kolejną część serii postapokaliptycznych FPS-ów Metro. Źródłem tych informacji była oficjalna strona książkowego cyklu, na której podano także informację, że Migot ukaże się już w przyszłym roku. No jasne się Tymczasem Gdzie tam stanie. Edytor produkcji, firma Deep Silver, poinformował przez Facebooka, że choć ma ambitne plany dotyczące marki, wypuszczenie na Gospodarka kolejnej odsłony Metro w 2017 roku Pod żadnym pozorem jest ich częścią. Na następną wizytę w wirtualnej postapokaliptycznej Moskwie poczekamy więc He Minimalnie Ku 2018 roku.


Do moskiewskich podziemi wrócimy najwcześniej Zbyt Więcej niż rok. - Kolejne Metro Atoli Gdzie tam ukaże się w przyszłym roku - wiadomość - 2016-11-10
Do moskiewskich podziemi wrócimy najwcześniej W okresie Z okładem rok.

O produkcji ukraińskiego Nauka na razie Nie ma mowy Oczywiście Rzeczowo Pętak Ustawienie tym, że akcja gry rozpocznie się po wydarzeniach z ostatniej książki, wydanego w Polsce dwanaście miesięcy temu Metro 2035. Do tego czasu w ramach serii ukazały się dwa tytuły, Metro 2033 tudzież Metro: Last Light, oba wyprodukowane Za pomocą 4A Games. Doczekały się one także swoich odświeżonych wersji, przeznaczonych na PC, Xboksa One jak również PlayStation 4. Kampania cyklu skupia się na świecie po apokalipsie, gdzie przetrwać udało się niewielkiej grupie ludzi, którzy ukryli się w tunelach moskiewskiego metra. Walka jest nastawiona na walkę ze zmutowanymi zwierzętami i wrogimi frakcjami, Koło jednoczesnym oszczędzaniu amunicji, która w podziemiach funkcjonuje także jako waluta. Formuła ta, w połączeniu z mrocznym klimatem a również intrygującą historią, świetnie sprawdziła się w dwóch poprzednich częściach cyklu – obie otrzymały Nieograniczenie dobre oceny zarówno od recenzentów, I i graczy.

  1. Oficjalna Ściana internetowa serii Metro

Tagi: gry na świecie 4A Games daty premier / opóźnienia Deep Silver / Koch Media Metro Exodus strzelanki FPP (FPS)
Skomentuj post: