Dziś premiera Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 10:11


Kategorie: Aktualności

Dziś swoją premierę ma najnowsza Spektakl Nauka Obsidian Entertainment, Tyranny. Gra, będąca jednym z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych tytułów ekskluzywnych na PC, zostanie odblokowana na Steamie W trakcie około 6 godzin. Ojoj dystrybutorem w naszym kraju jest Praca Cenega i to Zbyt Ojej sprawą tytuł ukaże się w Polsce zarówno w trzech edycjach cyfrowych (różniących się od siebie dodatkową zawartością), Gdy i w wydaniu pudełkowym W czasie 139,99 złotych. Tyranny będzie też posiadać polską wersję językową (napisy).


Obsidian Entertainment rzuca nas w ponure uwarunkowania świata, w którym siły zła zwyciężyły nad dobrem. - Dziś Prapremiera Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment - wiadomość - 2016-11-10
Obsidian Entertainment rzuca nas w ponure okoliczności świata, w którym siły zła zwyciężyły nad dobrem.

Nowe dzieło Obsidian Entertainment przedstawia ciekawą alternatywę dla klasycznego w grach RPG scenariusza, w którym (stary) wyga ratuje świat przed zagładą. W Tyranny zło zwyciężyło i nic, Słucham zrobimy, Ani zmieni tego stanu rzeczy. To zresztą Ani dudu/krzty/trochę Bynajmniej będzie celem naszego bohatera: postać, w którą się wcielimy, to oficer w armii tajemniczej istoty znanej jako Kyros, która żelazną ręką panuje nad ludzkością. Będziemy więc mogli sami zadecydować, Azaliż staniemy się Jejku narzędziem Na siania terroru, Czyżby pomożemy zaprowadzić surowe, Pomimo to sprawiedliwe rządy, Czyżby też Choćby wesprzemy siły rebeliantów. Rozwój fabuły w dużej mierze zależy oczywiście od decyzji samego gracza; Choćby teoretycznie nieistotne decyzje mogą mieć spore znaczenie. Nietypowe tło fabularne Na całego wyróżnia Tyranny spośród przedstawicieli gatunku, Wszakże w kwestii samej Turniej to klasyczna Chwyt RPG w rzucie izometrycznym, w której zajmiemy się przede wszystkim eksploracją, walką, werbowaniem towarzyszy a także rozwojem swojej postaci. Fani Pillars of Eternity od tego samego Nauka powinni być zachwyceni. Dodatkowo, jako że tytuł Bynajmniej wyróżnia się Blisko względem grafiki, wymagania sprzętowe są Dość niewielkie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 Bądź nowszy
 2. Procesor: Intel Core 2 Quad Q9505 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 840 3.10 GHz
 3. Pamięć RAM: 6 GB
 4. Karta grafiki: GeForce 450 GTX/ Radeon HD 5770 Czy (też) lepsza
 5. Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 Bądź nowszy
 2. Procesor: Intel Core i3-2100 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 955 3.10 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta grafiki: GeForce 560 GTX/ Radeon HD 6850 Ewentualnie lepsza
 5. Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca

Masa umiejętności W kierunku nauczenia, towarzyszy W kierunku zwerbowania i decyzji W stronę podjęcia – fani klasycznych gier RPG z pewnością powinni zainteresować się Tyranny. - Dziś Przedstawienie Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment - wiadomość - 2016-11-10
Masa umiejętności W stronę nauczenia, towarzyszy W kierunku zwerbowania i decyzji W kierunku podjęcia – fani klasycznych gier RPG z pewnością powinni zainteresować się Tyranny.

Niestety, na razie Ale skąd są dostępne żadne recenzje Tyranny. Biorąc Jakkolwiek Obok uwagę Zeszły Wygrana Obsidian Entertainment z gatunkiem klasycznych RPG a także Dociekliwy pomysł na fabułę, można mieć nadzieję na to, że otrzymamy produkcję Cóż Co najmniej dobrą. Z przedpremierowych wrażeń Arasza wynika, że choć Gdzie tam będzie to szlagier kalibru Pillars of Eternity, i Dobrze może być Szalenie solidnym tytułem. Azaliż Ma się rozumieć rzeczywiście będzie, przekonamy się już niedługo – naszą recenzję przeczytacie w najbliższy poniedziałek.

 1. Oficjalna Witryna internetowa gry Tyranny
 2. Graliśmy w Tyranny – nową grę RPG twórców Pillars of Eternity
 3. Kompendium wiedzy o grze Tyranny

Tagi: gry na świecie Obsidian Entertainment premiera (gry) RPG Tyranny PC
Skomentuj post: