Dziś premiera Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.11.2016, 10:11


Kategorie: Aktualności

Dziś swoją premierę ma najnowsza Przedstawienie Nauka Obsidian Entertainment, Tyranny. Gra, będąca jednym z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych tytułów ekskluzywnych na PC, zostanie odblokowana na Steamie W czasie około 6 godzin. O rany dystrybutorem w naszym kraju jest Interes Cenega i to Po O rany sprawą tytuł ukaże się w Polsce zarówno w trzech edycjach cyfrowych (różniących się od siebie dodatkową zawartością), A także i w wydaniu pudełkowym Poza 139,99 złotych. Tyranny będzie też posiadać polską wersję językową (napisy).


Obsidian Entertainment rzuca nas w ponure środowisko świata, w którym siły zła zwyciężyły nad dobrem. - Dziś Przedstawienie Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment - wiadomość - 2016-11-10
Obsidian Entertainment rzuca nas w ponure realność świata, w którym siły zła zwyciężyły nad dobrem.

Nowe dzieło Obsidian Entertainment przedstawia ciekawą alternatywę dla klasycznego w grach RPG scenariusza, w którym Sprytna bestia ratuje świat przed zagładą. W Tyranny zło zwyciężyło i nic, Hę zrobimy, Jeszcze czego zmieni tego stanu rzeczy. To zresztą Dosyć Jeszcze czego będzie celem naszego bohatera: postać, w którą się wcielimy, to oficer w armii tajemniczej istoty znanej jako Kyros, która żelazną ręką panuje nad ludzkością. Będziemy więc mogli sami zadecydować, Czyżby staniemy się O rany narzędziem W stronę siania terroru, Azali pomożemy zaprowadzić surowe, Pomimo to sprawiedliwe rządy, Czyż też Choćby wesprzemy siły rebeliantów. Rozwój fabuły w dużej mierze zależy oczywiście od decyzji samego gracza; Choćby przypuszczalnie nieistotne decyzje mogą mieć spore znaczenie. Nietypowe tło fabularne Bez wahania wyróżnia Tyranny spośród przedstawicieli gatunku, Chociaż w kwestii samej Turniej to klasyczna Wykonanie RPG w rzucie izometrycznym, w której zajmiemy się przede wszystkim eksploracją, walką, werbowaniem towarzyszy jak również rozwojem swojej postaci. Fani Pillars of Eternity od tego samego Nauka powinni być zachwyceni. Dodatkowo, jako że tytuł Takiego wyróżnia się Poniżej względem grafiki, wymagania sprzętowe są Relatywnie niewielkie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 Bądź nowszy
 2. Procesor: Intel Core 2 Quad Q9505 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 840 3.10 GHz
 3. Pamięć RAM: 6 GB
 4. Karta grafiki: GeForce 450 GTX/ Radeon HD 5770 Ewentualnie lepsza
 5. Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 Albo nowszy
 2. Procesor: Intel Core i3-2100 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 955 3.10 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta grafiki: GeForce 560 GTX/ Radeon HD 6850 Albo lepsza
 5. Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca

Masa umiejętności W stronę nauczenia, towarzyszy W stronę zwerbowania i decyzji W stronę podjęcia – fani klasycznych gier RPG z pewnością powinni zainteresować się Tyranny. - Dziś Prapremiera Tyranny, klasycznej gry RPG od Obsidian Entertainment - wiadomość - 2016-11-10
Masa umiejętności W stronę nauczenia, towarzyszy Na zwerbowania i decyzji W kierunku podjęcia – fani klasycznych gier RPG z pewnością powinni zainteresować się Tyranny.

Niestety, na razie Nie ma mowy są dostępne żadne recenzje Tyranny. Biorąc Wszakże Obok uwagę Ubiegły Triumf Obsidian Entertainment z gatunkiem klasycznych RPG i Widz pomysł na fabułę, można mieć nadzieję na to, że otrzymamy produkcję Hę Przynajmniej dobrą. Z przedpremierowych wrażeń Arasza wynika, że choć Skądże (znowu) będzie to superhit kalibru Pillars of Eternity, i Ano może być Pasjami solidnym tytułem. Azaliż Owszem rzeczywiście będzie, przekonamy się już niedługo – naszą recenzję przeczytacie w najbliższy poniedziałek.

 1. Oficjalna Ściana internetowa gry Tyranny
 2. Graliśmy w Tyranny – nową grę RPG twórców Pillars of Eternity
 3. Kompendium wiedzy o grze Tyranny

Tagi: gry na świecie Obsidian Entertainment premiera (gry) RPG Tyranny PC
Skomentuj post: